Triposo

Triposo

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 337
  • DOSYA BOYUTU 41.40 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Triposo Inc

Turistik gezilerinizde kullanabileceğiniz bu uygulama sayesinde gittiğiniz yerlere dair her şeyi bilebileceksiniz.

Triposo uygulaması hem iPhone hem de iPad cihazlarınız için kullanabileceğiniz bir ülke ve şehir rehberi uygulaması. Standart kitap rehberlerin günümüzde giderek daha da az kullanıldığı ve mobil cihazların sağladığı imkanların rehberlerin yerine geçtiğini hepimiz biliyoruz. Triposo bu durumu kendi lehine kullanıyor ve hem yurtiçi hem de yurtdışı gezilerinizde kullanabileceğiniz kaliteli bir rehber uygulama haline geliyor.

Ücretsiz olan uygulama aynı zamanda dosyaları önden indirmenizi de sağlıyor ve böylece internet bağlantısına sahip olmadan da çalışabiliyor. Neredeyse dünyadaki bütün ülkeleri içerisinde barındırması sayesinde her yerde en çok ilginizi çekebilecek yerleri bulabileceğiniz Triposo aynı zamanda özel şehirler için de ayrıntılı rehberlere sahip.

Sadece turistik mekanların değil aynı zamanda şehir ve ülkelerdeki restoranlar, gece hayatı seçenekleri, para birimi dönüştürücü, hava durumu ve kullanışlı cümleler de barındırması sayesinde gezilerinizde ihtiyaç duyabileceğiniz her şey uygulamaya dahil ediliyor. Belli aralıklarla güncellenmesi sayesinde ise her zaman en güncel en yeni bilgilere erişiminiz oluyor.