TrustGo Antivirus & Mobil Security

TrustGo Antivirus & Mobil Security

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 1,015
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici TrustGo Inc.

TrustGo Antivirus & Mobil Security zengin özellikleri ücretsiz sunan bir mobil antivirüs yazılımıdır.

TrustGo Antivirus & Mobil Security, virüs temizleme, kişisel bilgi güvenliği, kayıp telefon bulma gibi konularda kullanıcıların yüzünü güldürecek Android antivirüs uygulamasıdır.

Tamamen ücretsiz bir antivirüs yazılımı olan TrustGo Antivirus & Mobil Security günümüzün en zararlı kötü amaçlı yazılımları ve kişisel bilgilerinizi çalmaya çalışan uygulamalarına karşı sizi korumaktadır. TrustGo Antivirus & Mobil Security'nin ücretsiz antivirüs uygulaması olması yazılımın zayıf özelliklere sahip olduğu anlamına gelmemektedir. Aksine oldukça zengin özellikler yelpazesine sahip TrustGo Antivirus & Mobil Security, ücretli antivirüs yazılımlarının sunduğu güvenlik özelliklerinden fazlasını sunmakta, bunun karşılığında ücret talep etmemektedir.

TrustGo Antivirus & Mobil Security'nin temel özelliği olan virüs tarama özelliğini kullanıcı kendi tercihlerine göre yapılandırabilmektedir. Dilerseniz kendiniz taramayı başlatabilirken zamanlanmış görevler sayesinde otomatik olarak telefonunuzun ve hafıza kartınızın taranmasını sağlayabilirsiniz. Bu özellik ile truva atlarını, virüsleri, kötü amaçlı yazılımları ve riskli uygulamaları tespit ederek virüs silme işlemini gerçekleştirebilirsiniz.

TrustGo Antivirus & Mobil Security'nin önemli özelliklerinden bir diğeri güvenli internet gezintisi ve güvenli uygulama arama servisidir. Bu araçlar sayesinde ziyaret edeceğiniz sitenin ya da indireceğiniz uygulamanın güvenilirliğini TrustGo otomatik olarak size raporlar. Böylece risk içeren internet sitelerine ve uygulamalarına karşı otomatik bir koruma kalkanına sahip olursunuz.

TrustGo Antivirus & Mobil Security'nin sistem yöneticisi ile telefonunuzun depolama alanını, batarya ve bellek kullanımını raporlayarak gerekli düzenlemeleri yapabilirsiniz. 

Veri yedekleme özelliğini içeren TrustGo Antivirus & Mobil Security telefonunuzdaki verileri bulut hizmeti üzerinden yedekleyebilmektedir. Bu sayede hem kişisel bilgilerinizin kaybolmasını önlersiniz hem de telefonunuz çalındığında verilerinizi kurtarırsınız.

TrustGo Antivirus & Mobil Security kayıp telefon bulma konusunda kullanıcılara ilaç olmaktadır. Uygulama ile uzaktan kayıp veya çalınmış olan telefonunuzun konumunu belirleyebilir, telefonunuzu kilitleyebilir, alarm çaldırabilir ve içerisindeki bütün özel bilgileri güvenle silebilirsiniz. Bunun yanında uygulama ile kilitlediğiniz telefonunuzun şifresini 3 kere yanlış giren şahısların ön kameradan fotoğrafı çekilerek e-posta adresine gönderilir. Böylece telefonunuzu çalan şahısları yakalayabilirsiniz.