TurboList

TurboList

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 1,492
  • DOSYA BOYUTU 3.82 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici GittiGidiyor

TurboList'i kullanarak GittiGidiyor hesabınıza en hızlı yoldan toplu şekilde ürünlerinizi ekleyebilirsiniz.

TurboList programı, ülkemizde uzun yıllardır faaliyet gösteren Gitti Gidiyor'un çok sayıda satış yapan kullanıcıların işlerini biraz daha kolaylaştırabilmek için hazırladığı ücretsiz programlar arasında yer alıyor. Her ne kadar kurulum süreci biraz uzun sürse de kullanımı boyunca herhangi bir rahatsızlık vermeyen program, web arayüzünden yüzlerce ürünü girmeye çalışmak yerine tek bir programdan en hızlı şekilde girebilmeniz için kullanılıyor.

Toplu olarak mal girişine imkan tanıyan programda yer alan yönergeler, bu konuda deneyimsiz kullanıcıların bile tüm adımları tamamlayabilmek için yeterli diyebilirim. Fakat programın çalışması esnasında internet bağlantınızın aktif bir şekilde çalıştığından emin olmayı unutmamalısınız.

Ancak kullanım esnasında kendi şablonunuzu oluşturmanız ürünleri daha hızlı girebilmek için gerekli diyebilirim. Aksi taktirde tüm detayları tekrar ve tekrar girmenin oldukça uzun bir süreç alabileceğini belirtmek gerek.

TurboList'i çalıştırabilmek için Adobe AIR'ı aşağıdaki bağlantıyı kullanarak bilgisayarınıza indirmeniz gerekiyor. Aksi taktirde maalesef programın kurulumu gerçekleşmeyecektir.

Temiz ve anlaşılır bir arayüze sahip olan program, Gitti Gidiyor kullanıcı adınızı girmenizle birlikte tüm fonksiyonlarından faydalanmanızı sağlıyor. Online satış yapmayı sevenlerin bir göz atmalarını öneriyorum.