Türksat A.Ş

Türksat A.Ş

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 1,048
  • DOSYA BOYUTU 7.50 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici crenno mobil teknoloji

Türksat A.Ş, güncel uydu frekansları ve hizmetlerine ulaşabileceğiniz bir Android uygulamasıdır.

Türksat A.Ş uygulaması, her türlü uydu hizmeti hakkında bilgilere ulaşabileceğiniz, dünyanın önde gelen uydu operatörlerinden Türksat A.Ş’nin, Android cihazlar için geliştirdiğin bir uygulamadır.

Uygulama ile uydular hakkında detaylı bilgilere ulaşabilir, uyduların özelliklerini öğrenebilirsiniz. Güncel frekans listesiyle, tüm kanalların frekans ayarlarını inceleyebiliyorsunuz. HD Kanallar, 3D Kanallar, TV Kanalları, Radyo Kanalları ve Tüm Kanallar olarak 5 kategoriye ayrılan listede, aradığınız frekans ayarlarına ulaşmanız daha kolay hale getirilmiş. Bunun dışında, kanalları paketlere, uydulara ve kapsama alanlarına göre de filtreleyebiliyorsunuz. Ayrıca, ilgili kategorilerden birini seçtiğinizde ekrana gelen listede de, üst kısımda bulunan arama çubuğu sayesinde listede arama yapabilirsiniz.

Uydu Hizmetleri bölümünde, Türksat’ın mevcut ve gelecek dönem uydu projeleri hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz. Alt kısımdaki menüde yer alan Diğer butonuyla da, Türksat A.Ş ile ilgili güncel haberlere ulaşabilirsiniz. Tüm uydu hizmetlerini karşılaşayan bu uygulama Android kullanıcılarına ücretsiz olarak sunuluyor.