UNCHARTED: Fortune Hunter

UNCHARTED: Fortune Hunter

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 297
  • DOSYA BOYUTU 145.00 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici PlayStation Mobile Inc.

UNCHARTED: Fortune Hunter, servet avcısı Nathan Drake'in maceraları üzerine kurulu Android oyunu.

UNCHARTED: Fortune Hunter, PlayStation kullanıcılarının vazgeçmediği aksiyon oyununu Android cihazlarımıza taşıyor. Oyunun baş karakteri Nathan Drake’in kayıp hazineleri ortaya çıkarma çabası mobil oyunda da karşımıza çıkıyor. Tarihin en azılı korsanları, hırsızları, maceraperestlerini atlatıp servete ulaşmak elbette kolay olmuyor.

PlayStation’a özel olarak geliştirilen aksiyon yüklü oyun Uncharted’ın mobil sürümü – Hitman gibi – farklı türde karşımıza çıkıyor. Aksiyon öğeleri geri plana atılıp bulmaca öne çıkarılmış. Yüzlerce bölüm boyunca tuzaklarla dolu platformlarda mekanizmaları harekete geçirip aradığımız değerli objeye ulaşmaya çalışıyoruz. Objeye ulaşmak çok kolay olmuyor çünkü etrafımızda ilerledikçe harekete geçen birçok engel var.

200 bölüm içeren oyun diyaloglar üzerinden yürüdüğünden konuşmalar önemli. Bölüm başlangıcında ve sonunda geçen konuşmaları dikkate almayarak ta bölümü bitirebiliyorsunuz ancak oyunda olduğu gibi konuşmaları dinlerseniz atmosfere girme şansınız var. Bu noktada oyunun en büyük eksiği Türkçe dil desteği olmaması.