Upbeat

Upbeat

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 97
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Upbeat

Çevrimiçi bir müzik dinleme servisidir.

Upbeat, internet üzerinden çeşitli müzikleri dinleyebileceğiniz ve keşfedebileceğiniz güzel bir web servisidir. Müzik dinlemeyi seviyorsanız ve yeni şeyler keşfetmek hoşunuza gidiyorsa fakat bunu nasıl yapacağınıza dair bir fikriniz yoksa veya buna vakit ayıramıyorsanız, Upbeat gibi bir servis çok işinize yarayacaktır.

Upbeat, öncelikle kullanıcı deneyimi temel alınarak geliştirilmiş bir web servisi diyebilirim. Aradığınız her şeye kolayca erişebiliyor ve servisi zorlanmadan kullanabiliyorsunuz. Bu yüzden kullanıcı dostu bir arayüze ve kolay kullanıma sahip olduğunu söylemek mümkün.
Servisin ikinci önemli özelliği ise internette normalde belki hiç erişemeyeceğiniz müziklerle sizi buluşturması. Yeni müzikler keşfetmek bazen düşündüğünüz kadar kolay olmayabiliyor ve yardıma ihtiyacınız olabiliyor. Upbeat size bu desteği sunuyor.

Upbeat üzerindeki müzikler kullanıcılar tarafından eklenmiş ve oylanan müzikler. Yani servise üye olduktan sonra Soundcloud üzerinde bulabileceğiniz şarkıları servise ekleyebiliyorsunuz. Ardından da dinleyicilerin oylamasına izin veriyorsunuz. Böylece daha çok oy alanlar üstlerde kalıyor.

Bu sayede siz de en yeni, en iyi ve hiç duyulmamış şarkılara kolayca erişebiliyorsunuz. Ayrıca bir şarkı çalıyorken Amazon üzerinden onu direk olarak satın alma şansına da sahip oluyorsunuz. Başarılı bir müzik servisi olan Upbeat'i denemenizi tavsiye ediyorum.