UpdateStar

UpdateStar

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 9,513
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici exono

Bilgisayarınzıda yüklü olan programların yeni sürümleri çıktığında size haber verecek bir program istiyorsanız ücretsiz olaran sunulan UpdateStar bu kategorinin yıldızı.

Not: Programın kurulum dosyası Google tarafından zararlı yazılım olarak algılandığı için kaldırılmıştır. Alternatif programlar için sistem araçları kategorisine göz atabilirsiniz.

UpdateStar bilgisayarınız üzerinde kullandığınız tüm kişisel programlarınızın her zaman en güncel şekilde bulunmasını sağlamak amacıyla üretilmiş ücretsiz bir program. Bu yol ile her gün kullandığınız programların en güncel sürümleriyle elinizin altında olduğundan emin olacaksınız.

Günlük kullanıcı deneyiminizin maksimum şekilde sağlanmasını istiyorsanız her zaman yeni çıkan sürümlerden haberdar olmanız ve onları kullanmanız gerekmekte. İşte bu konuda UpdateStar sizin yanınızda. UpdateStar tüm ücretsiz programlarınızı, deneme sürümlerini, demoları, reklamlı yazılımları ve özel teklifleri en güncel şekilde önünüze getiriyor.

Bilgisayarınızda yüklü olan programların güncellenmesi durumunda size bilgi vericek olan bu yazılım yeni çıkan programların indirilmesi konusnuda size yardımcı oluyor.

Son Sürüm: 1.1.246