UserVoice

UserVoice

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 117
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici UserVoice

İşyeri sahiplerinin müşterileri ile her zaman iletişimde kalabilmeleri için hazırlanmış profesyonel bir geribildirim mekanizması.

UserVoice uygulaması işyeri yahut web sitesi sahiplerinin ziyaretçileri, müşterileri ile iletişimde kalabilmeleri için hazırlanmış ücretsiz bir web uygulaması. Uygulamanın sahip olduğu özellikler sayesinde işletme ile müşteriler arasındaki iletişim daha kolay ve fonksiyonel hale geliyor. İş sahibi kişinin kendi web sitesine UserVoice'u adapte etmesi ile gelenler geri dönümlerini bırakabiliyorlar ve böylece onları görüşleri hakkında fikir elde etmek ve bunları hayata geçirmek daha hızlı hale geliyor.

Bu geri bildirim sistemi kullanıcıların varolan fikirler üzerinde oy verebilmesini, aynı zamanda kendi fikirlerini de ekleyebilmelerini sağlıyor. Her bir kullanıcının belli bir oy hakkı olması ise sınırsız istekte bulunamamalarını ve oy verirken daha dikkatli olmalarını sağlıyor. Böylece işletme ve web sitesi sahibi kullanıcıların nasıl bir hizmet istediğini görebiliyor ve oylamaların sonuçlarına göre aksiyon alabiliyor.

Ayrıca etkin bir yardım masası çözümü olan UserVoice, ticket sistemi sayesinde ürününüz ya da hizmetinizde gerçekleşen sorunları kullanıcıların size hızlıca iletebilmesini sağlıyor. Böylece iş sahibi olan kişi hemen problemi tespit edebiliyor, sorunu çözebiliyor ve kullanıcıya kolayca geri dönüm yapabiliyor. Müşteriler dilerlerse çözüm için oy verebiliyor ve aldıkları hizmetin kalitesini belirtebiliyorlar.