VicMan's Photo Editor

VicMan's Photo Editor

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 6,481
  • DOSYA BOYUTU 4.71 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Vicman Software

VicMan's Photo Editor, ücretsiz ve kullanışlı bir resim editörüdür.

Resim editörleri artık bilgisayar kullanıcıları tarafından çok kullanılan programlar arasına girdi. Resim editörleri, şimdilerde gelişen internet ağı sayesinde ulaşabildiğimiz resimler ve fotoğraflar ayrıca dijital kameralarımızla çektiğimiz dijital fotoğraflarımızın üzerinde istediğimiz efekti ve düzenlemeyi yapmamızı sağlıyor.

VicMan's Photo Editor 30'un zerinde fazla format üzerinde çalışma imkanı sunuyor. Ayrıca yüze yakın filtre ve efektle resimlerinizin üzerinde geniş bir yelpazede düzenlemelerinize imkan sağlıyor. Aklınıza gelen hemen hemen her uygulama bu programla size sunuluyor.

Ücretsiz oluşu ve küçük boyutta ki yapısına rağmen program rakiplerinin yapabildiklerinin herisinde kalmıyor. Kullanımındaki kolaylıkla beraber ileri seviyedeki kullanıcılar da programı kullanarak oldukça kapsamlı düzenleme çalışmaları yapabilir.

Program ile resim dosyalarınızın sadece belli kısımları üzerinde parlaklık, renk değişimi gibi değişiklikler yapabilirsiniz. Ayrıca ek birçok özellik program ile beraber geliyor.