VIPRE Internet Security

VIPRE Internet Security

kullanıcı
  • Lisans DENEME SÜRÜMÜ
  • TOPLAM İNDİRME 5,505
  • DOSYA BOYUTU 6.28 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Sunbelt Software

VIPRE Internet Security virüs, casus yazılım, spam koruması yanında akıllı güvenlik duvarıyla tam koruma sağlıyor.

VIPRE Internet Security 2014 antivirüs ve anticasus özelliklerini güvenlik duvarı, spam ve internet filtreleriyle birleştirerek üstün koruma sağlıyor. Program yüksek performansına rağmen bilgisayar performansında kayıplara yol açmıyor.

VIPRE Internet Security tarama ve güncelleme aşamaları dahil, çalıştığı süre boyunca bilgisayarı yavaşlatmaz. Buna karşın virüs, casus, bot, rootkit gibi aklınıza gelen hemen her tür zararlı yazılım girişini engeller. Program özellikle gizli çalışan uygulama, modül ve servisleri keşfetme konusunda iddialı. Kurulum ve kullanım aşamaları da oldukça kolay.

Gerçek Zamanlı Koruma
Davranışlar analizlerle bilinen virüs listeleriyle koruma yöntemlerini birleştiren yazılım, gerçek zamanlı olarak bilgisayarı monitörleyerek olası tehditlerden sizi korur.

Yüksek Performanslı Koruma
Büyük boyutta veriler en kısa sürede en kapsamlı şekilde taranır. Bu süreçte bilgisayar performansı etkilenmez.

Akıllı Güvenlik Duvarı
Otomatik ayarlarıyla size uygun hale gelen akıllı güvenlik duvarı internetten gelen ve giden verileri takip eder. Üst düzey kullanıcılar, kişisel tercihlerine göre güvenlik duvarı ayarlarını değiştirebilir.

Virüs, Kimlik Hırsızlığı, Spam Koruması
VIPRE Internet Security kullanıcıları çevrim içi ve çevrim dışı tüm tehditlerden korur. Outlook, Outlook Express, Windows Mail ve POP3, SMTP altyapısını kulllanan tüm e-posta servisleri için program desteği mevcuttur.

Taşınabilir Disk Koruması
Bilgisayara taktığınız tüm taşınabilir cihazlar otomatik olarak taranır.