Viral Popup (Youtube Player)

Viral Popup (Youtube Player)

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 224
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Mata

Viral Popup (Youtube Player) mobil cihazlarınızda kullanabileceğiniz bir video oynatma uygulamasıdır.

Viral Popup (Youtube Player) kullanıcılara YouTube videolarını farklı bir şekilde oynatma imkanı veren bir mobil video oynatma uygulaması.

Android işletim sistemini kullanan akıllı telefon veya tabletlerinize ücretsiz olarak indirip kullanabileceğiniz bu YouTube video oynatıcı standart bir şekilde YouTube üzerinden video oynatabildiği gibi sıradışı ek özelliklere de sahip. Kullanıcılar Viral Popup (Youtube Player) üzerinden YouTube'da gezinti yapabiliyorlar ve seyretmek istedikleri videoları aratabiliyorlar. Uygulama YouTube videolarını oynatırken kullanıcılara video kalitesini belirleme imkanı veriyor.

Viral Popup (Youtube Player)'ı benzerlerinden ayıran özellik ise video pencerelerini ayırarak başka uygulamalar üzerinde bu pencerelerden video seyretmenizi mümkün kılması. Bu özellik televizyonlarda kullanılanın PIP - resim içinde resim özelliğine benziyor. Herhangi bir uygulamayı kullanırken küçük bir pencere içinde YouTube videosu oynatılabiliyor. Kullanıcılar bu pencereyi yeniden boyutlandırabilmekteler.

Viral Popup (Youtube Player)'ın bir diğer güzel özelliği video pencerelerindeki görüntüyü kaybederek sadece videolardaki seslerin arka planda oynatılmasını sağlamak. Bu sayede müzik videolarını açarak arka planda sadece müziği dinleyebilirsiniz.