Virtual Painter

Virtual Painter

kullanıcı
  • Lisans DENEME SÜRÜMÜ
  • TOPLAM İNDİRME 8,503
  • DOSYA BOYUTU 6.58 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici P. & A. America

Resimlerinizi bir ressam gibi gerçek boyama teknikleriyle yapmak ve tuvalinizdeki en ince ayrıntılara kadar kendiniz belirlemek istemez misiniz? Virtual Painter sizin için resimlerinizi birer sanat şaheseri haline getiriyor.

Rönesans büyükleri resimler yapmamadığınızı biliyoruz. Bu tür bir yetenek dünya üzerinde sayılı insanda bulunur. Fakat siz tam bir ressam olmasanızda sahip olduğunuz yada çektiğiniz resimleri Virtual Painter sizin için sanat şaheserleri haline getirebilir.

Artık sizde en sevdiğiniz resimlerinizi pastel boya, guaj boya, sulu boya, yağlı boya ve renkli kalem gibi boyama teknikleriyle yapılmış hale getirebilirsiniz. Virtual Painter sizlere 16 tane artistik boyama stil ve 20 tane tuval seçeneği sunuyor. Ayrıca odak, ölçü ve rendering gibi seçeneklerin ayarlamalarınıda yapabildiğiniz bu program sizde bir ressam gibi resimlerinizin en ince ayrıntılarına kadar tuvalinizle ilgilenebiliyorsunuz.

İster tek başına kurulabilen isterseniz sahip olduğunuz güçlü resim editörü programlara ek olarak kurabileceğiniz Virtual Painter deneme sürümünde size 32 kere boyama yapabilme hakkı sunuyor.