Vkontakte Downloader

Vkontakte Downloader

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 57,161
  • DOSYA BOYUTU 0.3 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici ulasocal

Vkontakte Downloader, Vkontakte üzerinde izlediğiniz ve beğendiğiniz videoları bilgisayarınıza indirebileceğiniz ücretsiz bir dosya indirme yöneticisidir.

Vkontakte Downloader, kullanıcıların Vkontakte (Vk) üzerinde izledikleri videoları, bilgisayarları üzerine kaydetmelerine olanak sağlayan ücretsiz bir dosya indirme yöneticisidir. Ücretsiz olarak Windows kullanıcılarına sunulan Vkontakte Downloader hızlı ve pratik bir indirme aracı olarak kullanıcılar arasında popülerliğini koruyumaya devam ediyor.

Vkontakte Downloader Özellikleri

  • Hızlı ve pratik,
  • İngilizce dil desteği,
  • Oldukça basit bir kullanım,
  • Ücretsiz kullanım,
  • Sade arayüz,

Oldukça kullanışlı ve basit bir kullanıcı arayüzüne sahip olan program, her seviyeden bilgisayar kullanıcısı tarafından rahatlıkla kullanılabilir. Favori videolarınızı bilgisayarınız üzerine indirmek için tek yapmanız gereken Vk video linkini program üzerine yapıştırmak ve "Get Links" butonuna tıklayarak, indirmek istediğiniz video dosyasına ait indirilebilir video boyutlarını görüntüleyebilir ve istediğiniz boyutu seçerek indirme işlemine başlayabilirsiniz.

Aynı zamanda indirmek istediğiniz video dosyalarına ait küçük video önizleme resimlerini de görüntüleyebildiğiniz için herhangi bir karışıklık olmadan istediğiniz videoları kolayca bilgisayarınıza indirme şansına sahip olabilirsiniz.

Ne yazık ki program yardımıyla bilgisayarınız üzerine kaydetmek istediğinzi video dosyaları için çoklu medya formatları desteklenmiyor. İndirmek istediğiniz video dosyalarını sadece MP4 veya AVI formatında kaydedebiliyorsunuz.

Uygulama herhangi bir şekilde video veya ses kalitesi üzerinde oynama yapmadan, aynı kalite ile bilgisayarınıza indiriyor. Bu şekilde izlediğiniz video dosyasında herhangi bir kayıp olmadan indirme şansına sahip oluyorsunuz.

Vk üzerinde izlediği videoları bilgisayarları üzerine indirmek isteyen kullanıcılar için oldukça kullanışlı biz çözüm sunan Vkontakte Downloader'ı eksiklerine rağmen tüm kullanıcılarımıza önerebilirim.

Vkontakte Downloader İndir

Windows platformunda kullanılabilen Vkontakte Downloader, ücretsiz bir dosya indirme uygulamasıdır. Kullanıcılarına Vkontakte üzerinde yer alan videoları ve resimleri indirme fırsatı veren uygulama, basit kullanıcı arayüzü ile her kesimden kullanıcıya hitap ediyor. Yıllardır binlerce kullanıcı tarafından indirilip kullanılabilen uygulama, ücretsiz olarak dağıtılmaya devam ediliyor. Uygulamayı hemen indirip kullanmaya başlayabilirsiniz.