vTask Studio

vTask Studio

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 176
  • DOSYA BOYUTU 7.05 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Vista Software

vTask Studio programını kullanarak bilgisayarınızda otomatik hale getirilmiş işlemleri uygulayabiliyorsunuz.

vTask Studio programı, bilgisayarında otomatikleştirilmiş işlemler gerçekleştirmek isteyen kullanıcıların göz atabilecekleri ücretsiz programlar arasında yer alıyor ve çok geniş kişiselleştirme seçeneklerine sahip olduğunu söyleyebilirim. Arayüzünün tüm gelişmiş özelliklerini sade bir şekilde sunabilmesi ve sürükle bırak desteğine sahip olması sayesinde kullanırken keyif alacağınıza inanıyorum.

Program if-else döngüsü ile çalışabiliyor ve böylece bilgisayarınızda bir işlem gerçekleştiğinde onun başka bir işlemi tetiklemesini sağlayabiliyor, gerçekleşme kriterlerini kişiselleştirerek tam olarak istediğiniz otomatik işlemin yapılmasını sağlayabiliyorsunuz.

Bilgisayarın kontrol aygıtlarını bile kontrol edebilen ve kullanıcı tabanlı tanımlamaları destekleyen uygulama, çeşitli ofis programları konusunda da destek sunuyor. Dosya silme, dosya yaratma, program çalıştırma, klavye ve fare kontrolü, scriptler uygulama, ses ve görüntü kaydı gibi geniş imkanlarından faydalanabileceğiniz vTask Studio, pek çok benzer programın ücretli olarak gerçekleştirebildiği bu işi sorunsuz bir şekilde sunarak oldukça ilginç bir uygulama haline geliyor.

İlk etapta biraz karmaşık gelebilen ancak temel fonksiyonlarını öğrendikten sonra sorunsuzca kullanma şansına erişebileceğiniz program, oldukça hızlı bir öğrenme imkanı da sağlıyor. İçerisindeki yardım kataloğu sayesinde merak ettiğiniz konulara göre cevapları da bulabilirsiniz ancak bu konuda maalesef Türkçe desteği sunmadığını da belirtmek gerekli.

Eğer bilgisayarınızda sık sık otomatik olarak tanımlanmış işlemler gerçekleştirmek istiyorsanız göz atmadan geçmemeniz gerektiğini düşünüyorum.