Weather Status

Weather Status

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 105
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Teknasyon

iPhone için en iyi hava durumu uygulamalarından biri.

Weather Status, iPhone’un kendi hava durumu uygulamasından memnun değilseniz tavsiye edeceğim alternatiflerin başında geliyor.

Ani hava değişikliklerinde bildirim vermesi, bildirim zamanını kullanıcıya bırakması, 10 günlük hava durumu tahmini yapması, yağışlı bölgeleri haritada göstermesi ve reklamsız olmasıyla beğenimi kazanan hava durumu uygulaması Weather Status, sadece iPhone’da kullanılabiliyor. Kullanmaya başladığınızda anda konumunuzu bularak hava durumunu gösteriyor. İlerleyen saat ve günlerdeki hava durumunu gösteriyor. Hava durumu widget’ı sayesinde mevcut konumunuzun anlık hava durumunu, sıcaklık değerini ve gün içindeki saat saat tahminleri uygulamaya girmeden, Bildirim Merkezi’nden görebiliyorsunuz.

Gün boyu ve yarın için hava durumu bildirimlerini sabah ve akşam için belirlediğiniz saatte gösteren uygulamanın tek kötü yanı; can alıcı özellikleri premium kullanıcılara sunması. Ücretsiz sürümü kullanırsanız 10 günlük değil 5 günlük hava durumu tahminlerini öğrenebiliyor, hava durumu değişikliklerinde alarm bildirimleri alamıyor ve reklamlarla karşılaşıyorsunuz.