Web Security Guard

Web Security Guard

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 1,001
  • DOSYA BOYUTU 6.66 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Crawler LLC

Web Security Guard, zararlı veya tehlikeli olarak belirlenen web sitelerine giriş yapmanızı önleyen başarılı bir güvenlik programıdır.

Web Security Guard, internet kullanıcılarını farklı web siteleri üzerinden bilgisayarlarına bulaşabilecek olan virüs ve zararlı yazılımlara karşı koruyan ücretsiz bir güvenlik programıdır. Zararlı olarak belirlenmiş veya tehdit unsuru oluşturabileceği düşünülen web sitelerine kullanıcıların giriş yapmasını engelleyen program, bu yolla kullanıcıları olası tehditlere karşı korumaktadır.

Crawler Toolbar adlı bir yazılımla birlikte yüklenen program, aynı zamanda kullanıcılara bu yararlı araç çubuğu üzerinde farklı seçenekler de sunmaktadır. Herhangi bir zararlı yazılım veya reklam içermeyen araç çubuğu oldukça kullanışlıdır.

Spyware ve Adware koruması, istenmeyen açılır pencere engelleme, dosya indirme yöneticisi, radyo ve mp3 oynatıcı, RSS okuyucu, e-posta bildirimleri ve daha bir çok özelliği kullanıcılara sunan Crawler Toolbar, gerçekten reklam amaçlı araç çubuklarına göre çok daha yararlı ve kullanışlıdır.

Güvenli sörf özelliği sayesinde kullanıcılara ziyaret etmiş oldukları web siteleri hakkında bilgiler veren ve daha önce bu siteyi ziyaret eden kullanıcıların yorumlarını sunan Web Security Guard sayesinde internet üzerinde güvenle sörf yapabilirsiniz.

Ayrıca güvenli arama, web sayfası oylama ve daha birçok yararlı özelliği sayesinde internet güvenliğini sonuna kadar elden bırakmamanıza olanak sağlayan bu profesyonel programı çok seveceğinize eminim.

İnternette dolaşırken güvenliği elden bırakmak istemeyen tüm kullanıcıların Web Security Guard'ı denemelerini tavsiye ediyorum.