WhatsApp Extractor

WhatsApp Extractor

kullanıcı
  • Lisans DENEME SÜRÜMÜ
  • TOPLAM İNDİRME 2,662
  • DOSYA BOYUTU 4.72 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici MyPhoneData

WhatsApp Extractor kullanarak WhatsApp yazışmalarınızı ve dosya transferlerinizi geri getirebilirsiniz

WhatsApp Extractor iPhone yedekleme dosyalarında saklanan WhatsApp mesajlarını kurtarma amacıyla kullanabileceğiniz bir dosya kurtarma programıdır.

iPhone telefonumuzda depolanan WhatsApp verileri bireysel yazışmaları ve grup sohbetlerini, resim ve video paylaşımlarını içerir. Bu veriler iTunes tarafından yedeklenmektedir ve saklanmaktadır. Eğer iPhone telefonumuz arızalanırsa veya depolama bölümünde sıkıntı yaşarsak bu yedekleme dosyalarını kullanarak silinen dosyalarımızı geri getirebiliriz. 

İşte WhatsApp Extractor bize bu silinen WhatsApp verilerini geri getirebilmek için oldukça kolay bir yol sunan programdır. WhatsApp Extractor kullanarak WhatsApp verilerinizi geri getirmek için tek yapmanız gereken iTunes tarafından saklanan yedekleme dosyalarınızı bulmaktır. Bu dosyaları bulduktan sonra WhatsApp Extractor yedeklenmiş WhatsApp verilerini otomatik olarak tespit eder ve size bu dosyalar ile ilgili detaylı bilgiler sunar. 

Eğer birden fazla yedekleme dosyası mevcutsa WhatsApp Extractor bu dosyaları analiz eder size yedekleme dosyaları ile ilgili detaylı bilgi sunar. Yedekleme yapılan tarih, cihaz adı, firmware gibi bilgilere bu yolla ulaşabilirsiniz. Programın bir diğer kullanışlı yönü saklanan mesajların, grup sohbetlerinin, WhatsApp bağlantılarının ve medya öğelerinin sayısını size sunabilmesidir.

WhatsApp Extractor ile kurtarılan yazışmalar HTML formatında kaydedilir ve WhatsApp bağlantılarınıza ve sohbet gruplarınıza göre sınıflandırılır. Böylece bu yazışmaları her platformda okuyabilir ve aradığınız yazışmaya çok daha kolay ulaşabilirsiniz.

Eğer WhasApp yazışmalarınızı ve paylaşılan dosyalarınızı kaybettiyseniz WhatsApp Extractor'ı deneyebilirsiniz.