WhatsApp Pocket

WhatsApp Pocket

kullanıcı
  • Lisans DENEME SÜRÜMÜ
  • TOPLAM İNDİRME 12,387
  • DOSYA BOYUTU 5.03 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Fireebok

WhatsApp Pocket ile iPhone telefonunuzdan silinen WhatsApp mesajlarını ve medyalarını kurtarabilirsiniz

WhatsApp Pocket kullanıcılara iPhone telefonlarından silinen WhatsApp mesajlarını kurtarma ve WhatsApp dosyalarını kurtarma konularında yardımcı olan bir dosya kurtarma programıdır.

Günümüzde en çok kullanılan anlık mesajlaşma servislerinden olan WhatsApp hemen hemen bütün akıllı telefonlarda kullanılmaktadır. Hal bölye olunca bu servisi kullanarak önemli yazışmalar yapmakta, önemli dosyalar ve bilgiler paylaşmaktayız. Fakat farklı sebeplerden ötürü bu mesaj ve dosyalar silindiğinde bu dosyaları geri getirebilmek için özel bir programa ihtiyaç duyarız. Bu tip bir program olan WhatsApp Pocket bize yanlışlıkla sildiğimiz WhatsApp mesajlarının yanı sıra iPhone telefonumuzu fabrika ayarlarına döndürdüğümüzde ve WhatsApp'ı baştan yüklediğimizde silinen WhatsApp verilerini kurtarabilme imkanı sunuyor.

WhatsApp Pocket ile standart WhatsApp yazışmalarının yanında WhatsApp kişi listemizi, WhatsApp üzerinden paylaşılan resim, ses ve videoları tespit ederek geri getirebiliyoruz. Program oldukça sadece bir arayüze sahiptir ve kurtarmak istediğiimz bilgilerin her biri için ayrı bir sekme sunmaktadır. Bu sekmeleri üzerine tıklayarak kurtarmak istediğimiz verileri tespit edebilir ve geri getirebiliyoruz.

WhatsApp Pocket iPhone telefonunuzu bilgisayara bağladığınızda iTunes yedekleme dosyalarıızdan WhatsApp bilgilerini ayıklar ve bu bilgileri geri getirir.