Wi-Fi Scanner

Wi-Fi Scanner

kullanıcı
  • Lisans DENEME SÜRÜMÜ
  • TOPLAM İNDİRME 10,321
  • DOSYA BOYUTU 2.10 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Lizard Systems

Çevrenizdeki kablosuz ağ bağlantılarını en kolay yoldan incelemek ve yönetmek için kullanabileceğiniz kaliteli bir araç.

Wi-Fi Scanner programı, hem gelişmiş bir kablosuz ağ yönetim uygulaması olarak karşımıza çıkıyor, hem de basit arayüzü sayesinde sahip olduğu tüm özelliklerin en kolay yoldan kullanılmasına yardımcı oluyor. Sık sık farklı kablosuz ağlara bağlanmak zorunda olanlar, bu ağların yönetimini yapmak zorunda olanlar ya da seyahat edenler için en gerekli programlardan birisi olma şansına da sahip.

Programı kullanırken çevrenizde bulunan kablosuz ağların ağ adlarını, sinyal düzeylerini, MAC adreslerini, sinyal kalitelerini, bant genişliklerini, şifrelemelerini ve çok daha fazlasını hiç sorun yaşamadan görüntüleyebiliyorsunuz.

Bilhassa çok fazla kişinin sınırlı sayıda Wi-Fi ağını kullandığı yerlerde, tüm kullanıcıların tek bir ağa bağlanmaları nedeniyle yaşanan veri aktarım sorunları büyük sorunlara yol açarlar. Wi-Fi Scanner kullanıcıları ise hangi ağın ne düzeyde kalabalık olduğunu görebiliyor ve tıkalı olan hatlardan uzak durarak daha hızlı bir internet deneyimi yaşayabiliyorlar.

Ağ yöneticilerinin beğeneceğine inandığım uygulama, bulunan kablosuz ağları farklı özelliklere göre listeleme ve filtreleme özelliğine de sahip. Böylece kendi kriterlerinize uygun olan listeleme seçeneğini kullanarak daha verimli bir şekilde çalışabilirsiniz.