Wi-Host

Wi-Host

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 65,216
  • DOSYA BOYUTU 0.21 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici J.C.P Lab

Bilgisayarınızdaki internet bağlantısını diğer cihazlar ile paylaşmak için bu kablosuz internet paylaşma uygulamasını kullanabilirsiniz.

Wi-Host programı bilgisayarınızı bir kablosuzaracı haline getirmenizi sağlayan ve bilgisayarınızdaki interneti kablosuz olarak paylaşmanızı sağlayan ücretsiz bir uygulama. Özellikle mobil cihazlarından internete girişte sıkıntı yaşayanların ve veri bağlantısını kullanmak istemeyenlerin cihazlarına kablosuz ağı eriştirmek için faydalanabilecekleri program işini en iyi şekilde gerçekleştiriyor.

Aynı zamanda birden fazla bilgisayar arasında da kablosuz olarak interneti paylaşabilmeniz bu konuda sorun yaşayanların imdadına yetişecektir. Programı kullanırken arayüzünün oldukça temiz olmasından dolayı bir sıkıntı yaşayacağınıza inanmıyorum. Zira direkt olarak yaratmak istediğiniz ağın adını ve şifresini belirledikten sonra güvenlik tipini de seçiyor ve direkt olarak kendi kablosuz ağınızı yaratmış oluyorsunuz.

Ad hoc bağlantı sunması sayesinde programla sadece internet bağlantısını değil aynı zamanda yerel ağdaki yazıcıları da paylaşma şansınız doğuyor. Böylece ofis işlerinde sık sık belge bastırması gerekenlerin yazıcılara erişebilmesinin de önü açılmış oluyor.