Wifi Key Finder

Wifi Key Finder

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 10,016
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Gear Box Computers

Wifi Key Finder, kullanmakta olduğunuz kablosuz ağ bağdaştırıcısına ait şifreleri görüntüleyebileceğiniz basit ve ücretsiz bir programdır.

Not: Bu programda zararlı yazılımlar tespit edildiğinden dolayı yayından kaldırılmıştır. Alternatif programlar bulabileceğiniz Network kategorimize göz atabilirsiniz.

Wifi Key Finder, kullanıcıların kullanmakta olduğu kablosuz ağ bağlantılarına ait şifreleri görüntüleyebilmeleri için geliştirilmiş olan ücretsiz ve kullanışlı bir programdır.

Kullanımı oldukça kolay olan anlaşılabilir bir program olan Wifi Key Finder ile yapmanız gereken tek şey programı çalıştırmak ve kablosuz ağ taraması sonucu kablosuz bağlantılarla ilgili bilgilere ulaşmaktır.

Tespit edilen kablosuz ağ profillerinin adını gösteren program, ayrıca görüntülenen kablosuz ağların hangi şifreleme tipiyle (WPA, WEP ve diğerleri) korunduğunu da göstermektedir. Wifi şifresini unutmamanız için liste üzerinde yer alan tüm ağlar için yedekler oluşturmanıza da olanak sağlayan program, bu yönüyle de oldukça kullanışlıdır.

Aynı zamanda program yardımıyla kablosuz ağ parolalarının yer aldığı bir liste yazdırma şansına da sahipsiniz. Ayrıca sadece birkaç tıklamayla kendi ağınızın parolasını kopyalayarak başka bir uygulama üzerine kolayca yapıştırabilirsiniz.

Wifi Key Finder özellikle bağlantı sorunları nedeniyle şifrelerini sürekli olarak kaybeden kullanıcılar için tasarlanmıştır. Bilgisayarınız üzerinde kullanmakta olduğunuz birçok program veya uygulamanın şifre istediğini düşündüğünüz zaman, kablosuz ağ bağlantısı için gerekli şifreleri hatırlamak yer yer zor olabilir.

Sonuç olarak kablosuz ağ bağlantısına, şifresini unuttuğu için erişim sağlayamayan kullanıcılar için oldukça geçerli bir çözüm sunan Wifi Key Finder, gerçekten denemeye değer.