WinParrot

WinParrot

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 90
  • DOSYA BOYUTU 0.64 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici WinParrot

WinParrot'u kullanarak bilgisayarınızdaki diğer programların otomatik olarak çalıştırılmalarını sağlayabiliyorsunuz.

WinParrot programı, bilgisayarında biraz daha otomatikleşmiş bir işleyiş mekanizması arayanların kullanabilecekleri ücretsiz uygulamalar arasında ve ücretsiz olarak kullanıcılara sunuluyor. Windows üzerinde bulunan herhangi bir programı kontrol edebilen ve ayrıca kayıt alabilen WinParrot, böylece otomatizasyonun daha kolay bir şekilde gerçekleştirilmesine olanak tanıyor.

Tekrar eden program işlevlerini başarıyla yerine getirebilen program, böylece sık sık aynı işlemleri tekrar etmeniz gerekiyorsa bunu otomatiğe bağlamanıza yardımcı oluyor. Ayrıca Excel dosyalarınız içerisine gireceğiniz komutları programlar üzerinde uygulayabilen ve bunu sırayla gerçekleştirebilen program, uzun komut listelerini bile uygulamakta herhangi bir sıkıntı yaşamıyor.

Ayrıca hazırladığınız program ve uygulamalarda herhangi bir sorun bulunup bulunmadığını da o programı stres testine sokarak denemenize yardımcı olan WinParrot, yarattığınız programların tekrarlı kullanımında ortaya çıkabilecek sorunları görmeniz için gereken tüm işlevlere sahip.

Macrolar vasıtasıyla da çalışabilen ve zamanlanmış görevlere imkan tanıyan uygulama, dilediğiniz an dilediğiniz programın istenen komutlarla çalışmasını sağlıyor. Yönetici yetkisi istememesi ve herhangi bir programlama bilgisi gerektirmemesi ise onun sıradan bilgisayar kullanıcıları tarafından da etkili bir şekilde kullanılabilmesine müsaade ediyor.

Çalışması esnasında olabildiğince düşük işlemci ve RAM tüketimi gerçekleştiren programı denemeden geçmemenizi öneriyorum.