WinUpdatesList

WinUpdatesList

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 8,480
  • DOSYA BOYUTU 0.12 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Nir Sofer

WinUpdatesList programını kullanarak bilgisayarınızda kurulu olan Windows güncellemelerini silebilirsiniz.

WinUpdatesList programı, bilgisayarınızda Windows'un güncellemeleri nedeniyle herhangi bir sorun ortaya çıktıysa bu sorunları ortadan kaldırabilmenizi sağlayan ve tüm Windows güncellemelerinin listesini sunan ücretsiz bir program. Genellikle bazı donanımlardan ya da yüklü olan programlardan kaynaklanan bu tip sorunlara karşı güncellemeleri geri alabilmek oldukça zor olabiliyor ve WinUpdatesList sayesinde bu işlem sıkıntısız ve hızlı bir şekilde çözümlenebiliyor.

Programın arayüzü çok kolay kullanılır şekilde yapıldığı için kullanımı sırasında herhangi bir sorunla karşılaşabileceğinizi sanmıyorum. Oldukça hızlı kurulan programın çalışması da bir o kadar hızlı ve anında tüm güncellemelerin temel bilgilerini görebiliyorsunuz. Bu bilgiler arasında hash değeri hesaplaması, dosya versiyonu ve sürümü, tam adresi gibi tüm ihtiyaç duyabileceğiniz bilgiler yer alıyor.

Listede yer alan güncellemelerden herhangi bir tanesine çift tıkladığınız zamansa, kurulum tarihinden tutun da nasıl silineceğine dair onlarca bilgi ve buton karşınıza çıkıyor. Böylece Windows güncellemeleri üzerinde kaldırma işlemlerini gerçekleştirebiliyorsunuz.

Eğer güncellemeleri hemen silmek istemiyorsanız ancak bir uzmandan yardım almak istiyorsanız, karşınıza çıkan güncelleme listesini pek çok farklı döküman formatında kaydedebilir ve destek alacağınız kişilerle de paylaşabilirsiniz. Sistem kaynaklarını verimli bir şekilde kullanan ve bilgisayarda herhangi bir teknik soruna yol açmayan bu ücretsiz programı acil durumlar için bilgisayarınızda bulundurmanızı öneriyorum.