Wise Password Manager Free

Wise Password Manager Free

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 337
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici NITBits Inc

Wise Password Manager Free, farklı web siteleri üzerinde kullandığınız şifrelerinizi saklayabileceğiniz güvenilir bir şifre yönetim programıdır.

Not: Bu programda zararlı yazılımlar tespit edildiğinden dolayı yayından kaldırılmıştır. Dilerseniz Şifreleme kategorisinden alternatif programlara göz atabilirsiniz.

Wise Password Manager Free, çevrimiçi hesap bilgilerinizi yönetebileceğiniz kullanıcı dostu ve güvenilir bir şifre ve parola yönetim programıdır.

Farklı web siteleri için kullandığınız giriş bilgilerini bir arada saklayabileceğiniz program, aynı zamanda tüm şifrelerinizi kendi belirleyeceğiniz genel bir kullanıcı adı ve şifreyle korumanıza olanak tanır.

Aynı zamanda tüm bilgilerinizi parola korumalı olarak saklayabileceğiniz arşiv dosyaları da oluşturmanıza izin veren program, sizin için hassas olan tüm kişisel bilgilerinizi tek yerden yönetme imkanını size sunar.

İçerisinde yer alan güçlü parola üretme aracı yardımıyla, güçlü parolalar da oluşturmanıza olanak sağlayan program, şifre ve parola yönetimi için kullanabileceğiniz ücretsiz ve güvenilir yazılımların başında gelmektedir.

Not: Program kurulumu sırasında karşınıza gelecek olan üçüncü parti yazılım tekliflerine dikkat ediniz.