Wonderlines

Wonderlines

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 15
  • DOSYA BOYUTU 12.00 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Nevosoft Inc

Wonderlines, eşleştirme oyunlarına ilgi duyanların göz atması gereken seçeneklerden bir tanesi.

Wonderlines, Android tablet ve akıllı telefonlarımız üzerinde oynayabileceğimiz bir bulmaca oyunu olarak tanımlanabilir.

Tamamen ücretsiz olarak sahip olabileceğimiz bu oyun yapı olarak Candy Crush'ı andırsa da tema olarak tamamen farklı bir çizgide ilerliyor ve bu sayede ortaya orijinal bir deneyim çıkartmayı başarıyor.

Oyundaki temel görevimiz renkli taşları bir araya getirerek yok olmalarını sağlamak ve platformu bu şekilde devam ederek tamamlamak. Bunu gerçekleştirebilmek için ekrana basit dokunuşlar yapmamız yeterli oluyor. Oyunda tam tamına 70 farklı bölüm yer alıyor. Bu bölümlerin zorluk seviyeleri zamanla artıyor.

Wonderlines'ta dikkatimizi çeken en önemli özellik sürekli olarak değişen teması. Mücadele ettiğimiz ortamlar belli aralıklarla değişiyor ve bu da oyuna daha sürükleyici bir hava katıyor. Görsellerin kalitesine ek olarak oyunda bize eşlik eden müzik de dikkatimizi çeken detaylar arasında bulunuyor.

Daha önce Candy Crush tarzı taş eşleştirme oyunları oynayıp sevdiyseniz Wonderlines beklentilerinizi fazlasıyla karşılayacaktır.