Wondershare Data Recovery

Wondershare Data Recovery

kullanıcı
  • Lisans DENEME SÜRÜMÜ
  • TOPLAM İNDİRME 4,989
  • DOSYA BOYUTU 1 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Wondershare Software Co

Wondershare Data Recovery ile yanlışlıkla silinmiş dosyalarınızı geri getirebilirsiniz

Wondershare Data Recovery silinen dosyaları geri getirme konusunda kullanıcılara çözüm sunan bir dosya kurtarma programıdır.

Bilgisayarımızı kullanırken sonradan ihtiyaç duyabileceğimiz bir dosyayı zaman zaman kazara silebiliyoruz. Bunun yanında veri transferleri sırasında oluşan problemler veya disk arızaları, elektrik kesilmesi gibi nedenlerden ötürü dosya kopyalama işlemlerinde veri kayıpları yaşanabilmektedir. Bu tip durumlarda bizim için önemli olan dosyaları kurtarabilmek için özel bir program kullanmamız gerekmektedir. Bu amaçla kullanabileceğiniz Wondershare Data Recovery sunduğu özelliklerle dosya kurtarma işlemini kolay hale getirmektedir.

Farklı ihtiyaçlara yönelik farklı veri kurtarma yöntemleri sunan Wondershare Data Recovery geri deönüşüm kutusundan sildiğiniz dosyaları geri getirebilmenin yanında veri transferleri sırasında kaybolan dosyaları, kayıp sabit disk bölümlerini de kurtarabiliyor. Hatta hasarlı dosya sistemlerinden de dosya kurtarmayı mümkün kılan programın en kullanışlı yönü ise önceden yapılan kayıp dosya arama işlemlerine sonradan devam edebilmenize imkan tanımasıdır. Bu sayede zamanınız olmadığı durumlarda önceden yaptığınız aramalara devam edebilmeniz mümkün olmakta.

Wondershare Data Recovery bazı dosya forrmatları için kurtarma öncesi önizlemeler sunmakta, bu sayede kurtarılacak dosyaları belirlemenize olanak sağlamaktadır. Ayrıca arama sonuçları için önceden filtreleme yapabilmek de mümkündür.