Write!

Write!

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 1,169
  • DOSYA BOYUTU 31.44 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Write

Write!, yazı yazarken rahatsız ekrandaki diğer renk ve nesnelerden rahatsız olmayarak aynı anda birden fazla yazı üzerinde çalışmak isteyen kullanıcıların yararlanabileceği ücretsiz bir metin editörü.

Write! uygulaması adından da biraz anlayacağınız üzere bir metin editörü. Dijital çağa uyum sağlayan yenilikçi bir yazı yazma aracı olan Write! henüz beta aşamasında olduğu için ufak tefek hataları olabilir. Fakat tarayıcılar gibi sekmeli yapısı sayesinde yazı işlerinizi çok rahat ve kolay şekilde yapabiliyorsunuz.

Yazı yazarken dikkatinizin dağılmaması için sade tasarlanan program üzerinde neredeyse hiç bir dikkat dağıtıcı nesne bulunmuyor. Özellikle gün içerisinde sürekli yazı yazanlar için çalışması son derece keyifli bir editör olduğunu söyleyebilirim.

Yazım hatalarını tespit ederek bildiren uygulama üzerinde henüz Türkçe dil desteği bulunmadığı için, şu an Türkçe yazım hatalarını kontrol edemiyor. Fakat bir süre sonra programa Türkçe dil desteğinin de geleceğini düşünüyorum.

Şüphesiz uygulamanın en güzel yanlarından bir tanesi yazdıklarınızı analiz ederek zaman içerisinde öğrenmek ve yazabileceğiniz kelimeleri size önceden önermek. Akıllı telefonlarınızda mesaj yazarken size yazacağını şeyleri öneren özellik ile aynı şekilde çalışan bu özellik sayesinde yazacağını pek çok kelimenin daha başındayken ne yazacağınızı anlayan Write! işlerinizi kolaylaştırıyor.

Yazdığınız yazıların rengini, boyutunu ve yazı türünü pratik bir şekilde düzenlemenize izin veren Write!, aynı zamanda linkleme gibi işlemleri de kolayca yapmanızı sağlıyor.

Mouse'a ihtiyaç duymadan sadece klavyeniz ile rahatça kullanabileceğiniz Wirte programı RTF ve TXT dosyalarını da destekliyor. Klavyeniz üzerinde kısayol tuşlarını kullanarak programı rahatlıkla sadece klavye ile yönetebiliyorsunuz.

Ayarlar menüsünden kendi tercihlerinize göre kişiselleştirebileceğiniz programı beta sürümündeyken indirerek deneyebilir ve daha sonra da şu an programda bulunan tüm özellikler ile birlikte ücretsiz kullanabilirsiniz. Bir süre sonra test aşamalarından çıkacak olan Write'ı sitemizden ücretsiz olarak indirerek bir göz atmanızı tavsiye ederim.