Xbox Avatars

Xbox Avatars

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 214
  • DOSYA BOYUTU 35.00 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Microsoft

Xbox Avatars, Microsoft'un Windows 10 cihaz kullanıcılarına sunduğu avatar düzenleme ve oluşturma uygulaması.

Xbox Avatars, Microsoft’un Windows 10 tablet ve bilgisayar kullanıcıları için hazırladığı avatar düzenleme uygulaması. Xbox One veya Xbox 360 oyun konsollarından birine sahipseniz oyuncu profilinizi bu uygulama ile kişiselleştirebilirsiniz.

Sadece 35 MB boyutunda olan ve Windows 10 Teknik Önizleme sürümünü çalıştıran bilgisayar ve tabletlerde kullanılabilir olan Xbox Avatars uygulaması evrensel uygulamalar arasında yer alıyor. Şu an için Windows Phone sürümü indirilebilir değil ancak Windows 10 sürümünü indirip kullanabiliyorsunuz. Uygulama adından da anlayacağınız üzere mevcut avatarınızı düzenlemenize veyahut sıfırdan bir avatar oluşturmanıza izin veriyor. Türkçe dil desteği ile geldiğinden ve de son derece basit kullanıcı arayüzü sunduğundan kolaylıkla kullanacağınızı düşündüğüm uygulamada onlarca çeşit avatar yer alıyor. Avatar olarak seçtiğiniz karaktere dilediğiniz kostümü giydirebiliyorsunuz. Elbise, gözlük, küpe, eldiven, şapka, yüzük, t-shirt, ayakkabı, pantolon, bileklik gibi çok sayıda aksesuarla karakterinizi ayarlayabiliyorsunuz. Bunların hepsi ücretsiz ancak bunlar arasında aradığınızı bulamadıysanız, kafanızda bambaşka bir karakter varsa mağazaya gidip ücretli olarak satın alabileceğiniz kostüm ve aksesuarlara göz atabilirsiniz.

Xbox kullanıcısı olarak avatar düzenleme işinin xbox.com web sitesi üzerinden de yapıldığını biliyorsunuzdur. Ancak Xbox Avatars uygulaması çok daha pratik hazırlanmış ve de Silverlight eklentisi ile uğraşmadan doğrudan kullanabiliyorsunuz. Arayüzün modern ve sade olması da Avatars uygulamasını kullanmanız için başka bir neden.

Xbox oyun konsolunun öne çıkan özelliklerinden biri olan Xbox Avatar’ı Windows 10 cihazımıza taşıyan Avatars uygulaması Türkçe dahil birçok dilde destek vermekte.