Xbox Game Pass

Xbox Game Pass

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 788
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Microsoft Corporation

Xbox oyunları telefonunuzdan indirin, yeni oyunları indirimle alın.

Xbox Game Pass, yeni çıkan Xbox oyunları takip edip Android telefonunuzdan konsolunuza indirmenize izin veren ücretsiz bir mobil uygulama.

Xbox oyunları satın almak yerine aylık belli bir ücret karşılığında Xbox’a çıkan tüm oyunları oynamanızı sağlayan sistemin mobil uygulaması, 100’ü aşkın harika oyunu listelemekle kalmıyor, oyunları uzaktan indirme kolaylığı sunuyor. En popüler ve yeni Xbox oyunları telefondan takip edip üyeliğiniz kapsamında kolayca indirebiliyorsunuz. Aylık düşük fiyatla Xbox oyunlara sınırsız erişim fırsatı sunan Xbox Games Pass Android uygulaması, yeni oyunlar hakkında bildirimde de bulunuyor ve Xbox konsolunuza ön indirme yapmanıza izin veriyor. Oyun çıkış yaptığında hemen oynuyorsunuz.

Konsol fiyatlarının oldukça yüksek olduğu ülkemizde aylık 60 TL ile tüm oyunları ulaşma imkanı veren Microsoft’un Xbox Games Pass servisini kullanmayanlar için de Xbox Game Pass kataloğunda yer alan Xbox One oyunlarında geçerli %20 indirim sunuluyor. Xbox One oyun eklentilerinde de %10 indirim avantajınız oluyor.