Zendesk

Zendesk

kullanıcı
  • Lisans
  • TOPLAM İNDİRME 399
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Zendesk Inc.

Müşterilerinizin sorunlarına çözüm bulabilmek için bir müşteri hizmetleri uygulaması arıyorsanız Zendesk web uygulamasını kullanabilirsiniz.

Zendesk web uygulaması adından da anlayabileceğiniz web temelli bir uygulama ve web tarayıcınız üzerinden çalışıyor. Temel olarak müşteri hizmetlerinde kullanılmak üzere hazırlanan uygulama etkili bir çözüm olabiliyor ve her yerden erişilebilirliği sayesinde taşınabilir bir yapıya da sahip. Zendesk sayesinde müşterilerinizle web sitenizden tutun da Facebook, Twitter, Valero chat ve e-posta gibi çeşitli yöntemlerle sohbet etmeniz de mümkün hale geliyor.

Müşterileriniz ürün ve hizmetlerinize dair taleplerde bulunduğunda bunları kolayca takip edebiliyorlar ve müşteri hizmetlerinizin verdiği cevaplar ile değişiklikleri hemen görebiliyorlar. Eğer işletmeniz için self servis bir destek sistemi inşa etmek isterseniz yine Zendesk sayesinde bunu gerçekleştirebilirsiniz. Bu self servis müşteri hizmetleri uygulamasında müşterileriniz kendi kendilerine ortak kullanıcı havuzu sayesinde yardım edebilir ve sorunlarına cevap bulabilirler.

Müşteri kayıtları kolay ve hızlı bir şekilde gerçekleşebiliyor. Bu sayede onlara müşteri hizmetlerinizi vermek istediğinizde uğraşmadan size ulaşabilmelerini sağlayabiliyorsunuz. Ayrıca çeşitli boyutlardaki şirketler için farklı çözümler sunan uygulama böylece tüm özellikler için ücret ödemenizi engelliyor ve sadece işletme kapasitenize uygun çözümleri satın almanız için destek oluyor.