Zookeeper Battle

Zookeeper Battle

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 35
  • DOSYA BOYUTU 46 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici KITERETSU inc.

Zookeeper Battle, Android cihazlarınız üzerinde oynayabileceğiniz aksiyon ve bulmaca öğelerini içeren üçlü eşleştirme oyunudur.

Zookeeper Battle, Google Play üzerinde oldukça popüler olan ve 10 milyondan fazla kullanıcı tarafından indirilen bir aksiyon ve bulmaca oyunudur.

Ücretsiz bir oyun olan Zookeeper Battle'da sıralama sistemi, avatar özelleştirme, eşya toplama ve çok daha fazla özellik kullanıcıları bekliyor.

Oynanışı oldukça kolay olan oyunda rakibinize karşı sizi temsil eden hayvanla savaşıyorsunuz ama savaşırken galip gelebilmek için önünüze gelen oyun tahtasındaki şekilleri en az üçlü olacak şekilde eşleştirmeli ve rakibinizden daha çok puan almaya çalışmalısınız.

Arkadaşlarınızı davet edebileceğiniz ve çevrimiçi olarak hem arkadaşlarınıza karşı hem de dünya üzerinde oyunu oynayan diğer oyunculara karşı savaşabileceğiniz oyun oldukça eğlenceli.

Ayrıca farklı hayvanlar yakalayabileceğiniz oyunda, yakaladığınız hayvanlara göre atak ve defans özellikleriniz artış gösteriyor ve bu sayede rakiplerinize karşı üstünlük sağlayabiliyorsunuz.

Oldukça keyifli ve eğlenceli bir aksiyon bulmaca oyunu olan Zookeeper Battle'ı üçlü eşleştirme oyunlarını sevenlerin mutlaka denemelerini öneriyorum.