2048 by Gabriele Cirulli 1.0.0 (ios)

2048 by Gabriele Cirulli

2048 by Gabriele Cirulli
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

2048 by Gabriele Cirulli, hem mobil hem de web tabanlı ücretsiz ve popüler bulmaca oyunudur.

Web tabanlı popüler bulmaca oyunlarından 2048’in iPhone ve iPad için hazırlanmış resmi oyunudur. Gabriele Cirulli tarafından geliştirilen ve gerek web tarayıcı gerekse de mobilde en çok oynanan bulmaca oyunlarından olan 2048, reflekslerinizi ve hızlı düşünme yeteneğinizi geliştirebileceğiniz harika bir oyun.

2048, 4x4 tabloda kutucukları kaydırarak aynı sayıları birbiriyleriyle eşleştirdiğiniz, diğer bir deyişle sayıları toplayarak ilerlediğiniz ve 2048’li kareyi elde etmeye çalıştığınız bağımlılık yaratan ve hiçbir ücret ödemeden oynayabileceğiniz bir mobil oyun.

Sayı odaklı bu oyunu Classic Mode ve Time Trial olmak üzere iki farklı oyun modunda oynayabiliyorsunuz. Classic Mode, tahmin edeceğiniz üzere hareket ve süre sınırı olmadan oynadığınız, Time Trial de sizi hızlı ve doğru düşünmeye iten diğerine göre daha zevkli bir oyun modu. Farklı kuralların geçerli olduğu her iki oyun modunda da tablo sayısı aynı. Standart 4x4 tabloda 2048 kutusunu elde edene kadar uğraş veriyorsunuz. Tüm puanlarınız otomatik olarak cihazınızda saklanıyor. Dilerseniz oyun bitiminde elde ettiğiniz puanı sosyal ağlarda paylaşabiliyorsunuz.

Tamamen ücretsiz olan ve herhangi bir kayıt işlemi gerektirmeyen oyunun menüleri de oyunun kendisi kadar basit. Farklı iki oyun modunun haricinde, oyunun nasıl oynandığını ve nasıl ortaya çıktığını öğrenebilmeniz için seçenekler mevcut. Oyun içinde ise puanlarınız sağ üstte, oyun alanı ortada, hareket sayınız ve süre tablo altında yer alıyor. Ücretsiz oyunlarda alışık olduğumuz reklamlar da en altta yer alıyor. Reklamların oyun akışını kesinlikle etkilemediğini belirteyim.

2048, hem iPhone hem de iPad’inizde ücretsiz olarak oynayabileceğiniz, bulmaca türündeki en iyi oyunlardan biri.

YORUMLAR