7 Minute Workout - Fitness for Women 1.0 (ios)

7 Minute Workout - Fitness for Women

1.0
7 Minute Workout - Fitness for Women
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Kısa süreli egzersizler yapmanıza olanak sağlayan bu uygulama ile günde sadece 7 dakikanızı ayırarak daha sağlıklı bir vücuda kavuşabilirsiniz.

Yoğun iş hayatı ve yapılması gereken diğer işler derken çoğu kişi spor yapmaya pek vakit bulamıyor. Yorucu bir iş gününden sonra soluğu spor salonunda almak pek de akıllıca bir fikir değil. Fakat akıllı telefonların yaygınlaşmasıyla birlikte üreticiler, günlük hayatın zorluklarına bir nebze de olsa çözümler üretebiliyorlar.

7 Minute Workout da bu çözümlerden bir tanesi. Kadınların fiziki yapısı temel alınarak geliştirilen bu uygulama ile özellikle yopun olarak çalışan kullanıcılar evlerinde spor yapmaya vakit ayırabilir. Adından da anlaşılacağı üzere 7 dakikalık periyotlar halinde programlar sunan uygulama ile günde sadece 7 dakikanızı ayırarak daha sağlıklı bir vücuda sahip olabilirsiniz.

Fiziki şartlarınıza ve istediğiniz vücut yapısına uygun programlar seçebilir ve programlarınızı dilediğiniz gibi değiştirebilirsiniz. Uygulamanın en önemli özelliği ise kullanıcıların hareketleri doğru ve sağlıklı bir şekilde yapmaları için görsel destek sağlaması. Elbette, bu tarz uygulamaları kullanmadan önce doktorunuza danışmanızı tavsiye ediyorum.

Eğer siz de daha sağlıklı bir vücuda zahmetsizce sahip olmak istiyorsanız, 7 Minute Workout'ı mutlaka denemelisiniz.

YORUMLAR