A-HDR

A-HDR
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

A-HDR ile zahmetsizce HDR fotoğraflar çekebilirsiniz ve bu fotoğrafları sosyal medya araçları üzerinden paylaşabilirsiniz.

A-HDR adından da anlaşılacağı üzere, HDR fotoğraflar çekmek üzere özel olarak tasarlanmış bir fotoğraf düzenleme uygulamasıdır. Bildiğiniz gibi HDR fotoğraf çekmek konvansiyonel yollarla yapıldığında oldukça vakit alan ve tecrübe gerektiren bir işlem. Photoshop gibi komplike programlarla yapmak bir nebze kolay olsa da mobil cihazlarda yapmak için sayılı seçeneğiniz var.

A-HDR bu konuda kullanabileceğiniz ücretsiz uygulamalardan bir tanesi ve kullanıcılara HDR çekim konusunda yardım ediyor. Uygulamada çok sayıda farklı mod bulunmakta ve bu modların hepsi özel amaçlar üzerine yoğunlaşmakta. Kolay modda 15 farklı ön ayar mevcut ve dilediğinizi seçip çekime başlayabiliyorsunuz.

Pro modda tüm ayarları kendiniz yapabiliyorsunuz ve bu sayede daha profesyonel sonuçlar elde edebiliyorsunuz. Uygulama fotoğrafların orijinallerini saklıyor. Uygulama arayüzde çok fazla ayar barındırmıyor ve kullanıcılara hızlı bir deneyim vaat ediyor. Farklı butonlarda toplanmış özellikler, uygulamayı kullanmayı epey kolaylaştırıyor.

Siz de HDR fotoğraflar çekip farklı sosyal medya araçlarında paylaşmak istiyorsanız, A-HDR tam ihtiyacınız olan uygulama ve istediği ücrete kesinlikle değiyor.