A Year of Riddles 1.3.1 (ios)

A Year of Riddles

A Year of Riddles
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Android cihazlarınızda oynayabileceğiniz bir bilmece oyunudur.

"Pazardan aldım 1 tane eve geldim 1000 tane", "Ben giderim o gider arkamdan tın tın eder." gibi bilmeceleri hatırlamayanınız yoktur heralde. Bu tarz onlarca bilmeceyle küçüklüğümüzde ne kadar çok eğlendiğimizi ben dün gibi hatırlıyorum.

Bu tarz bilmecelerin aklımızda bu kadar yer etmesinin sebebini sanırım  yerinden bile kalkmadan oynanabilecek oyunlar olmasına ve o zamanlar küçük olduğumuzdan bunların bize çok zor ve düşündürücü gelmesine bağlayabiliriz.

Fakat yine de bu tarz bilmecelerle oynamak size hala çok zevkli geliyor olabilir. Eğer isterseniz bunu bir adım daha öteye taşıyabilir ve İngilizce bilmecelerle daha zorlanabilirsiniz. A Year of Riddles da bu tarz bilmeceleri sevenler için geliştirilmiş bir oyun.

Içerisinde her güne bir bilmece olacak şekilde tasarlanmış oyunda tam 365 tane bilmece bulunuyor. Böylece her gün farklı bir bilmece ile beyninizi zorlayabilir ve böylece zihninizi sürekli genç ve dinç tutabilirsiniz.

Ayrıca uygulamada kazandığınız puanlara göre çeşitli ipuçlarını kullanabiliyor ve böylece takıldığınız yerde yardım alabiliyorsunuz. Eğer siz de bilmeceleri seviyorsanız bu oyunu indirip denemenizi tavsiye ederim.

YORUMLAR