ABBYY Business Card Reader 7.0 (ios)

ABBYY Business Card Reader

7.0
ABBYY Business Card Reader
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı
 • DİL SEÇENEKLERİ

  İngilizce

 • TOPLAM İNDİRME

  4,456

 • Üretici

  ABBYY

iPhone kullanıcıları için hazırlana ABBYY Business Card Reader kartvizitlerin resmini çektikten sonra irtibat bilgilerini otomatik olarak telefon rehberine ekler.

Biriktirdiğiniz kartvizitlerin bilgilerini telefonunuzun rehberine kolayca aktarmak istemez misiniz? Tüm irtibat bilgileri 3 basit adımla rehberinize ekleniyor.

İlk olarak yapmanız gereken kartvizitin fotoğrafını çekmek. 2. aşamada eğer gerek duyarsanız kısa bir gözden geçirme ve düzeltme yapmanız lazım. 3. aşama ise kaydet tuşuna basmanızla sonlanıyor. OCR (optik karakter tanıma) teknolojisinde güvenilir bir yere sahip olan ABBYY'nin hazırladığı yazılım mobil kullanıcılara zaman kazandırıyor.

Türkçe ve genel Avrupa dillerinin de dâhil olduğu diğer 16 dildeki kartvizitler Business Card Reader ile kolayca rehberinize ekleniyor. Business Card Reader hem kartvizitin telefon, adres, elektronik posta ve diğer alanlarını belirler, hem de her birini doğru olarak okur. Programı kullanırken dikkat etmeniz gereken en önemli nokta çektiğiniz fotoğrafın gölgesiz ve temiz olması. Gerisini sizin için ABBYY Business Card Reader hallediyor.

Desteklediği Telefon Modelleri:
iPhone 3GS ve iPhone 4

En Düşük Sistem Gereksinimleri:
16 MB kullanılabilir sabit disk alanı.
Otomatik odaklanan 3 mega pikselli kamera (iPhone 3Gs için) veya yakınlaştırıcı lense sahip 2 mega pikselli kamera (iPhone 3G için)

4.0 Sürüm Yenilikleri

 • Kartvizitlerin tanıtılmış fotoğraflarını cardHolder arşivine ekleyerek arama yapma.
 • CardHolder'ın hızlı arama seçeneğiyle ada, tarihe, şirket adına göre arama yapabilme.
 • Tıklanabilir özellikteki bilgiler sayesinde tek tıkla arama yapılabilir, e-posta gönderilebilir veya çevrimiçi linklere ulaşılabilir.
 • Yeni eklenen kişilerle ilgili Twitter, Facebook ve LinkedIn'de arama yapma imkanı.

Tanımlanma dilleri: İngilizce, Hollandaca, Danca, İspanyolca, Endonezya dili, İtalyanca, Almanca, Norveççe (her iki lehçe), Portekizce (Portekiz), Portekizce (Brezilya), Rusça, Türkçe, Ukraynaca, Fince, Fransızca ve İsveççe.

YORUMLAR