AE Bubble 1.1.0 (ios)

AE Bubble

AE Bubble
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

AE Bubble, aynı renkte balonları eşleştirmeye çalıştığınız bir bulmaca oyunu.

AE Bubble, hem iPhone hem de iPad’lerle uyumlu üçlü eşleştirme oyunları arasında ve ufak boyutlu olmasıyla cihazınızda fazla yer kaplamayacak bir yapım. Ücretsiz olmasına rağmen sürekli satın alma sunmuyor ve oyunun ortasında ekranı tamamen kaplayan reklamlar içermiyor.

İster büyük ekranlı iPad’inize isterseniz de iPhone’unuza indirip oynayabileceğiniz bulmaca oyunu hemen alışacağınız basitlikte ve eğlenceli bir oynanış sunuyor. Rengarenk bir arayüz ile bizleri karşılayan oyunda aynı renkte balonları birbiriyle eşleştirmeye çalışıyor ve her zaman olduğu gibi en yüksek puanı elde etmek için uğraş veriyorsunuz.

Hem arayüz hem de oynanış yönünden her yaşta kullanıcıya hitap eden bir iOS oyunu olan AE Bubble’da sonsuz ve bulmaca adını taşıyan iki oyun modu yer alıyor. Sonsuz oyun modu puan toplama üzerine kurulu ve balonlar hareketli olduğundan biraz daha zor ve eğlenceli bir oynanış sunuyor. Daha fazla zaman harcatan bulmacada ise dünyayı dolaşıyor ve farklı mekanlarda oynama şansınız oluyor. Her iki oyun modu da eğlenceli; ikisini de denemenizi öneririm.

İnternet bağlantısı olmadan da oynayabileceğiniz oyunda balonları eşleştirmek oldukça basit. Tek yapmanız gereken sarı – sevimli karakterden aldığınız balonu yukarıda sıralı balonlardan aynı renk olana yönlendirip dokunmak. Zor zamanlarda gerekli olan güçlendiriciler içinse ekranın sağ tarafını kullanıyorsunuz. Her şey olabildiğince basit hazırlanmış.

iPhone ve iPad’inizde üçlü eşleştirme oyunlarına yer veriyorsanız AE Bubble, kesinlikle denemeniz gereken bir yapım.

YORUMLAR