AE Sudoku 1.0.0 (ios)

AE Sudoku

AE Sudoku
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

AE Sudoku, iPhone ve iPad'ler ile uyumlu harika bir zeka oyunudur.

AE Sudoku, iPhone ve iPad’lerle uyumlu bağımlılık yapan oynanışa sahip bir bulmaca oyunudur. Benzersiz çözüm seçenekleri, ipuçları, farklı zorluk seviyeleri ile Sudoku hiç olmadığı kadar eğlenceli. 9x9 tablolarda birbirinden zorlu bulmacaları çözmeye hazır mısınız?

Her satır, her sütun ve her 3x3’lük karede 1’den 9’kadar rakamların birer kez yer almasını gerektiren bir zeka oyunu olan Sudoku’yu artık istediğiniz yerde oynayabilirsiniz. Sudoku ile tanışmamış oyunculardan Sudoku uzmanı oyunculara herkesin rahatlıkla oynayabileceği oyunun grafik ve animasyonları oldukça etkileyici.

Kolay, orta, zor, çok zor olmak üzere farklı zorluk seviyeleri içeren oyuna yeni bir Sudoku oyuncusu olarak başlıyor, ilerledikçe bulmacaların zorlukları artırıyor ve sayıları yerleştirmek için iki kere düşünmeniz gerekiyor. Zira oyunda yaptığınız her hata puanınızın düşmesine neden oluyor. Zorlu tablolarda ipuçlarından yararlanabilseniz de, bunların sınırlı sayıda olması oyunu çabuk bitirmenize engel oluyor. Amacınız sayıları sadece doğru yerleştirmek değil, en kısa sürede yerleştirmek. Farklı zorluk seviyelerinde elde ettiğiniz tüm başarılarınızı görmeniz de mümkün.

AE Sudoku, farklı zorluk seviyeleri ile herkesin rahatlıkla oynayabileceği bir Sudoku oyunu. Üstelik ücretsiz!