Alcazar Puzzle

Alcazar Puzzle
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Alcazar Puzzle içerisinde 40'tan fazla ücretsiz bulmaca barındıran bir oyun.

Alcazar Puzzle bulmaca oyunları oynamaktan keyif alan büyük küçük herkese hitap eden bir oyun. Tamamen ücretsiz olarak indirilebilen bu oyunu iPhone ve iPad cihazlar üzerinde sorun yaşamadan oynayabiliyoruz.

Oyun dinlendirici bir yapıda ilerliyor. Dinamizmden ziyade durağanlık üzerine yoğunlaşıyor. Bu da onu kanepemiz üzerinde uzanırken vakit geçirmek için oynayabileceğimiz ideal oyunlardan biri haline getiriyor. Peki Alcazar Puzzle'daki görevimiz ne? Oyundaki temel amacımız bölümlerdeki tüm karelerin üzerinden geçmek ve bitiş noktasına ulaşmak.

İlk bölümler görece olarak daha kolay olsa da birkaç bölüm sonra işler git gide zorlaşıyor ve bölümleri bitiriebilmek için gerçekten iyi düşünmüş olmamız gerekiyor. Her bir bölümün tek bir doğru çözümü var.

Oyunda 40'tan fazla ücretsiz bulmaca bulunuyor. Eğer bu bölümleri bitirip yenilerini denemek isterseniz uygulama için satın almalar yaparak yeni bölümler indirebilirsiniz. Reklam içermeyen bir oyun olan Alcazar Puzzle zekaya dayalı oyunlardan hoşlanan herkesin mutlaka denemesi gereken yapımlardan bir tanesi.