Allthecooks Recipes 2.130 (ios)

Allthecooks Recipes

Allthecooks Recipes
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı
  • DİL SEÇENEKLERİ

    İngilizce

  • TOPLAM İNDİRME

    17

  • Üretici

    allthecooks.com

iOS işletim sistemli cihazlar için yemek tarifleri paylaşma platformu.

Allthecooks, içinde 150 binden fazla yemek tarifi ve geniş bir aşçı camiası barındıran bir yemek tarifleri platformu. Yemek yapmayı seven ve yeni tarifler denemeye hevesli olan herkesin iOS cihazında bulunması gereken bir uygulama olduğunu düşünüyorum. 10 milyondan fazla indirilmiş olması da bunu kanıtlar nitelikte zaten.

Bu tarifler içinden başlık ya da malzemeye göre tarif arayabilir ya da kategorilerden ilginize ya da ihtiyacınıza göre seçip tariflere gözatabilirsiniz. Ana menüdeki kategoriler, favorilerim, haberler, forum ve benim tariflerim sekmelerinden istediğinize kolayca erişebilirsiniz. İnsanlara forumdan sorular sorabilir, kısa sürede yanıtlar alabilirsiniz.

Ayrıca yemek planlayıcı ve alışveriş listesi seçenekleri ile de hayatınızı daha düzenli bir hale sokacak, alışverişte alınacakları bir daha unutmayacaksınız. Uygulamanın tek eksi yönü Türkçe desteği olmaması.

Eğer siz de yemek yapmaya meraklıysanız, yeni tarifler denemek istiyorsanız ve hayatınızı kolaylaştırmak istiyorsanız, bu uygulamayı indirip denemenizi kesinlikle tavsiye ederim.

YORUMLAR