Almanca Ezberle

Almanca Ezberle
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Almanca Ezberle, Almanca öğrenmek isteyenlerin kullanarak bir çok yeni Almanca kelimeyi kolayca öğrenmesini sağlayan yararlı bir iOS uygulamasıdır.

Almanca Ezberle, iPhone ve iPad'leriniz üzerinde istediğiniz zaman Almanca pratiği yapmanızı sağlayan ve sürekli yeni kelimeler öğrenenerek kelime haznenizi genişleten bir iOS uygulamasıdır. Uygulama ''İngilizce Ezberle'' uygulamasının tamamen aynısı fakat Almanca kelimeler bulunduruyor.

Almanca'yı hiç bilmiyor olmanız, az biliyor olmanız yada üst seviyelerde olmanız hiç farketmiyor. Boş zamanlarınızda yada sıkıldığınızda uygulamayı açarak daima yeni Almanca kelimelerin anlamlarını öğrenebilirsiniz. Öğrendiğiniz kelimeler ile kendinize test uygulayarak ne kadar sağlam bir hafızaya sahip olduğunuzu görebilir ve kendinizi sürekli geliştirerek yüzlerce Almanca kelime öğrenebilirsiniz.

Uygulama içerisinde 4000'den fazla Almanca kelimenin Türkçe karşılığı bulunmaktadır. Test esnasında yaptığınız doğru ve yanlış sayıları ekranın altında görülmektedir.

Eğer Almanca öğrenmek yada geliştirmek istiyorsanız ''Almanca Ezberle'' uygulamasını iPhone ve iPad'lerinize ücretsiz olarak indirerek kullanmanızı öneriyorum.

YORUMLAR