Angry Birds Action!

Angry Birds Action!
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Angry Birds Action! mobil cihazlarınızda oynayabileceğiniz bir fizik tabanlı bulmaca oyunudur

Angry Birds Action! dünyanın en sevilen mobil oyunları arasında yer alan Angry Birds'ün evreninde geçen bir maceraya atıldığımız fizik tabanlı bir bulmaca oyunu.

iOS işletim sistemini kullanan iPhone telefonlarınıza ve iPad tabletlerinize ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz bu yeni Angry Birds oyununda Angry Birds'ün sembolü olan kırmızı kızgın kuşumuz Red'in hikayesi konu alınıyor. Red arkadaşlarıyla çılgınca parti yaptığı bir gecenin ardından sabah uyandığında köyünün darmadağın olduğuna şahit oluyor. Bu da yetmiyormuş gibi bu durumdan Red sorumlu tutuluyor. Bunun üzerine Red suçsuzluğunu kanıtlayabilmek için uzun bir yolculuğa çıkıyor ve biz de ona bu serüvende eşlik ediyoruz.

Angry Birds Action!, klasik Angry Birds oynanışına sadık kalmakta. Bu sefer farklı olan şey ise kamera açısı. Oyunu artık kuşbakışı kamera açısıyla oynuyoruz ve yine Red'i sapanla fırlatarak ekrandaki yumurtaları toplamaya çalışıyoruz. Red yumurtalara değdikçe yumurtaları kurtarmaktayız, buzları kırdığımızda ise altınları toplayabiliyoruz.

Angry Birds Action! göze oldukça hoş görünen grafikleri basit ve eğlenceli bir oynanışla birleştiriyor.

YORUMLAR