Angry Birds Blast (AB Blast) 1.2.3 (ios)

Angry Birds Blast (AB Blast)

Angry Birds Blast (AB Blast)
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Angry Birds Blast (AB Blast), Rovio'nun iPhone ve iPad'de ücretsiz oynanabilir yeni bulmaca oyunu.

Angry Birds Blast, Rovio’nun popüler Kızgın Kuşlar serisinin sonuncusu. Kızgın kuşların yer aldığı farklı türde birçok mobil oyunla karşımıza çıkan Rovio, yine her yaştan kişiyi ekran başına kilitleyecek bir yapımla karşımızda. iPhone ve iPad’de keyifli oynanış sunan yeni Angry Birds oyununda domuzların tuzağına düşmüş kahramanlarımızı kurtarıyoruz.

Angry Birds serisinin rengarenk göz alıcı görsel çizgilerinin korunduğu yeni oyunda hain domuzlar tarafından balonlar içine hapsedilmiş yetenekli kuşları kurtarma görevini üstleniyoruz. Kuşları serbest bırakmak, özgürlüklerine kavuşturmak için yapmamız gereken eşleşen balonları patlatmak. Balonları patlatmak için kullanabildiğimiz sapan, roket, lazer silahı, bomba gibi etkili birçok silahımız mevcut. Ancak kombo patlamalar gerçekleştirdiğimizde etkili silahlar veriliyor.

Domuzlarla karşı karşıya geldiğimiz 250’den fazla eğlenceli seviye içeren AB Blast, balon patlamanın anlam kazandığı sürükleyici bir bulmaca oyunu. Angry Birds serilerini kaçırmayan herkesin yeni favorisi olacağına eminim.

YORUMLAR