Angry Birds Fight

Angry Birds Fight
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Angry Birds Fight, kızgın kuşların domuzlarla birebir dövüşünü konu alan yeni Angry Birds oyunu ve iOS için ücretsiz.

Angry Birds Fight, adından da anlayacağınız üzere kızgın kuşlar ile domuzcukların teke tek kozlarını paylaştıkları yeni Angry Birds oyunu. iOS tabanlı iPhone ve iPad’inize ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz oyun bulmaca ve savaş öğelerini bir arada sunuyor ve de oldukça sürükleyici bir oynanışa sahip.

Angry Birds Stella POP! oyunundan sonra karşımıza çıkan Angry Birds Fight oyunu da serinin ilk oyunlarından oldukça farklı bir çizgi çiziyor. Kuşların lideri Red başta olmak üzere oyunun sevilen tüm karakterlerini alıp domuzcukları dövüşte yenmeye çalışacağınız oyunun oynanışı çok basit. Red, Chuck, Stella, Blues, Matilda ve Bomb karakterlerinin yer aldığı geniş bir tabloda aynı karakterleri birbiriyle eşleştiriyorsunuz. 45 saniye boyunca çapraz, dikey ve yatay konumda karakter eşleşmesi yapıyorsunuz. Süre bitiminde de karakterler birebir dövüşmeye başlıyor. Kendi kendilerine dövüştüklerinden müdahale edemiyorsunuz. Bu yüzden dövüş aşamasına geçmeden tabloda yapacağınız hareketler oldukça önemli. Tabii ki dövüş sonrası karakterleri güçlendirmeniz de hayatta kalmaları ve daha iyi dövüşmeleri için önemli.

Tek başınıza oynayabildiğiniz gibi Facebook hesabınızı bağlayarak arkadaşlarınızla birlikte oynayabildiğiniz Angry Birds Fight oyununda toplam 6 karakterle oynayabiliyorsunuz. Oyuna ilk Red ile başlıyorsunuz. Farklı dövüş ve savunma yeteneğine sahip birbirinden ilginç karakterler siz dövüştükçe oyuna dahil oluyor. Hepsi açılabilir olduğunda aralarında seçim yapabiliyorsunuz. Daha önce dediğim gibi oyunda başarılı olabilmek için karakterlerin güçlerini kesinlikle yenilemeniz gerekiyor. Kuşların daha fazla hayatta kalmalarına ve daha etkili vuruşlar yapabilmelerine imkan tanıyan farklı silah ve aksesuarları dövüş sonrası kazandığınız altınları harcayarak satın alabiliyorsunuz; para harcamanız gerekmiyor.

Angry Birds Fight, hem iPhone hem iPad’de oynanabiliyor. Üçlü eşleştirmeye dayanan savaş oyunlarını seviyorsanız, kızgın kuşlar ile domuzların kimi zaman tropik adada kimi zaman kara sularda birebir kapışmasını izleyebileceğiniz bu oyunu indirmenizi öneririm.

YORUMLAR