Archos Weather Station 1.0 (ios)

Archos Weather Station

1.0
Archos Weather Station
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Archos Weather Station uygulamasını kullanarak iPhone ve iPad cihazlarınızdan hava tahmin cihazlarınızı kontrol edebiliyorsunuz.

Archos Weather Station uygulaması, Archos'un hava tahmin ünitelerine sahip olanlar tarafından kullanılabilen ve bu ünitelerin sağladıkları bilgileri iPhone ve iPad cihazlarından takip etmek isteyenler için hazırlanmış ücretsiz bir uygulama olarak karşımıza çıktı. Oldukça kolay kullanımı ve bol miktarda veri sunması sayesinde uygulamanın Archos cihazlarınızla birlikte oldukça kolay bir şekilde kullanılabileceğini söyleyebilirim.

Dışarıya, iç mekanlara ve toprağa yerleştirdiğiniz Archos cihazlarınızdan gelen bilgiler uygulamaya aktarılıyorlar ve bu portatif hava istasyonlarının topladıkları veriler sayesinde Archos Weather Station uygulaması hava durumuna dair analizlerde bulunabiliyor.

Bu analizler arasında şu bilgiler yer alıyor:

  • Sıcaklık
  • Nem oranı
  • Karbondioksit düzeyi
  • Atmosferik basınç

Ayrıca sağlanan bilgilerin zaman içerisinde seyrettikleri seyirler de arşiv olarak tutuldukları için 2 yıla kadar çevrenizde hangi değişikliklerin meydana geldiğini takip etme şansınız oluyor. Sağlanan bilgiler 7 güne kadar bir hava tahminine de olanak tanıdıkları için uygulamanın belki de pek çok hava istasyonuna göre daha doğru veriler sunabildiğini söylemek mümkün hale geliyor.

Maalesef Archos hava istasyonu cihazları olmadan çalışmayan uygulama klasik hava durumu tahmini uygulamalarının yerine geçemiyor. Yüklemeden önce doğru cihazlara sahip olmayı unutmamalısınız.

YORUMLAR