AtHome Camera 2.0.13 (ios)

AtHome Camera

AtHome Camera
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

AtHome Camera bir güvenlik kamerası uzaktan kontrol etme uygulamasıdır

AtHome Camera mobil cihazlarınızı veya bilgisayarlarınızı güvenlik kamerası olarak kullanmanıza izin veren AtHome Video Streamer yazılımını kontrol etmenize yardımcı olan bir yardımcı uygulamadır.

iOS işletim sistemini kullanan iPhone telefonlarınıza ve iPad tabletlerinize ücretsiz olarak indirip kullanabileceğiniz bir uygulama olan AtHome Camera sayesinde AtHome Video Streamer ile güvenlik kamerasına dönüştürdüğünüz mobil cihazınızdaki veya bilgisayardaki görüntüleri takip edebiliyorsunuz. AtHome yazılımları kullanıcılara düşük maliyetli bir güvenlik kamerası çözümü sunuyor. AtHome Video Streamer aracılığıyla kullanmadığınız eski cihazlar bir bebek kamerası, hayvan kamerası veya güvenlik kamerası olarak değerlendirilebiliyor.

AtHome Camera ile güvenlik kameranızda yakalanan görüntüleri izlemenin dışında hareket dedektörüyle kamerada herhangi bir hareket yakalandığında bildirimler ve e-postalar alabiliyorsunuz. Ayrıca uygulama iji taraflı iletişim kurmanıza da yardımcı oluyor. Mobil cihazlarınızdaki veya bilgisayarınızdaki mikrofon ve hoparlörler ile izlenilen kişi veya hayvanlarla sesli iletişim kurabilirsiniz. AtHome Camera uygulaması ile kameranın baktığı yönü değiştirebilir, video kayıtları zamanlayabilirsiniz.

AtHome Camera'yı kullanabilmek için şu adımları izlemeniz gerekiyor:

  • AtHome Video Streamer yazılımını veya uygulamalarını güvenlik kamerasına dönüştürmek istediğiniz cihaza bu bağlantıları kullanarak yükleyin:


  • AtHome Video Streamer üzerinden verilen CID id numarasını kaydedin
  • AtHome Camera uygulamasını, güvenlik kamerasını izleyeceğiniz iOS cihaza yükleyin, kayıt olarak giriş yapın
  • Daha önceden kaydettiğiniz CID id numarasını veya QR barkodunu AtHome Camera uygulamasına girerek güvenlik kameranızı izlemeye başlayın

YORUMLAR