Atlantis Adventure

Atlantis Adventure
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Atlantis Adventure bolca eğlence sunan bir bulmaca oyunudur

Atlantis Adventure iOS işletim sistemine sahip olan iPhone ve iPad mobil cihazlarda ücretsiz olarak oynayabileceğiniz oldukça eğlenceli bir bulmaca oyunudur.

Atlantis Adventure'da kayıp şehir Atlantis'in gizemleri konu alınmaktadır. Yunan mitolojisinin ilginç bir parçası olan Atlantis oldukça enteresan bir hikayeye sahip. Atlas'ın Adası olarak da anılan Atlantis, Atlantik Okyanusu'nun ortasında yer aldığına ve zamanında Batı Avrupa ve Afrika'nın büyük bir bölümünü istila ettiğine inanılan antik bir uyguarlıktır. Atlantis'in fetih serüveni Atina'yı işgal etmeye çalışmasıyla sonlanmıştır ve Atlantis bu başarısızlığın ardından bir gece içerisinde okyanusun dibine gömülmüştür.

Atlantis Adventure'da bu kayıp uygarlığın izlerini sürerek adım adım Atlantis'in gizemlerini çözüyoruz. Oyunda temel amacımız aynı türde kristalleri bir araya getirerek bulmacaları çözmek ve sır perdelerini aralamaktır. Her yaştan oyun sever tarafından kolay bir şekilde oynanabilecek oyun görsel olarak da oldukça tatmin edici. Oyunda kristalleri birleştirdikçe görsel ziyafet sunan üç boyutlu görüntü efektleri sunuluyor ve üst seviye bir oyun deneyimi sunuluyor.

Yüzlerce farklı ve gizem dolu bölümün yer aldığı Atlantis Adventure bu türde bulmaca oyunlarını seviyorsanız kaçırmamanız gereken bir oyun.

YORUMLAR