Audio Notebook 2.1 (ios)

Audio Notebook

2.1
Audio Notebook
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Audio Notebook, iPad cihazınızda kullanabileceğiniz bir ses kayıt uygulamasıdır.

Audio Notebook, öğrencilerin veya profesyonellerin işini kolaylaştıran bir ses kayıt uygulaması. Sadece iPad için geliştirilen bu uygulama sayesinde, tüm gün istediğiniz kadar ses kaydı alabilir, 2x hızda oynatma yapabilir ve geniş bir metin editörü sahibi olabilirsiniz.

Üniversitede derslerine önem veren bir öğrenciyseniz hocanın ağzından çıkan her kelimeye dikkat etmeniz gerekebilir. Profesyoneller için de bu durum önemli toplantı ve görüşmeler için geçerlidir. Tüm düşünceleri ve fikirleri yakalamanıza yardımcı olan Audio Notebook, gün içerisinde ihtiyacınız olan tüm sesleri bir arada tutmanıza yarayan harika bir uygulama olarak karşımıza çıkıyor. Hem ses kaydı almanıza yarıyor hem de aynı anda not tutmanıza yardımcı oluyor. İşiniz bittiğindeyse basit bir dokunuşla notlarınızı mail adresinize atabiliyorsunuz. Mac ve PC'ye kolaylıkla aktarım yapmakta mümkün.

Son derece kullanışlı bir ses kayıt uygulaması arıyorsanız Audio Notebook'u ücretsiz indirebilirsiniz. Sadece iPad için geliştirilmiş olması bir dezavantaj, fakat bu cihazı kullananların son derece memnun kalacağını düşünüyorum.

YORUMLAR