Baby Monitor 3G 2.6 (ios)

Baby Monitor 3G

2.6
Baby Monitor 3G
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı
  • DİL SEÇENEKLERİ

    İngilizce

  • TOPLAM İNDİRME

    136

  • Üretici

    TappyTaps s.r.o.

Güvenilir ve kullanışlı yapısıyla dikkat çeken Baby Monitor ile bebeğinizi sürekli olarak takip edebileceksiniz.

Baby Monitor 3G özellikle yeni bebek sahibi olmuş aileler tarafından sevilecek bir iOS uygulamasıdır. Uygulama temiz hatlara sahip arayüzü ve kullanışlı özellikleri ile dikkat çekiyor.

Bebek sahibi olmanın en büyük zorluklarından birisi de verimli bir takip mekanizması kurmaktır. Bebeğin her türlü davranışını, istediğini veya ihtiyacını takip etmek zaman zaman zor olabiliyor ve bu gibi durumlarda kullanılabilecek bir uygulamaya olan ihtiyaç katlanarak artıyor.

Baby Montior 3G tam olarak bu problem göz önüne alınarak üretilmiştir ve anne babalara bebek bakımı konusunda yardım etmek üzere özel olara optimize edilmiştir. Uygulamanın en önemli yanlarından biri iPhone, iPad, iPod touch ve Mac üzerinde senktonize olarak kullanılabiliyor oluşu. Bu uygulama sayesinde bebeğinizi anlık olarak takip edebilecek, sesini duyabilecek ve herhangi bir probleme karşı hemen önlem alabilme şansına sahip olacaksınız.

WiFi veya 3G bağlantısını kullanan uygulama, bağlantının kopmasına engel oluyor ve bebeğinizi sürekli olarak takip etmenizi sağlıyor. Tamamen güvenilir bir uygulama olan Baby Monitor 3G, her anne baba tarafından güvenle kullanılabilir.

YORUMLAR