BabyBump Pregnancy Free

BabyBump Pregnancy Free
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

iOS cihazlarınızda kullanabileceğiniz hamilelik uygulamasıdır.

BabyBump, hamilelikte tavsiyeye ve desteğe ihtiyacı olan, çeşitli bilgileri merak eden ve hamileliğini daha rahat geçirmek isteyen kadınların kullanabileceği, çok kullanışlı bir uygulama. Çeşitli popüler dergi ve haber sitelerinde de tanıtımı yapılan uygulama kendini kanıtlamış diyebiliriz.

Kapsamlı özellikleri ile hamileliğiniz boyunca endişelerinizi dindirebilir, sizi nelerin beklediğini  görebilirsiniz. Örneğin belli hafta sayısı geçtiğinde mide bulantısı hissediyorsanız, tek yapmanız gereken uygulamaya bakıp bunun normal olup olmadığını görmek.

Bu uygulama size aynı anda hem  hamileliğinizin hangi haftasında olduğunuz, hangi haftada ne tür fiziksel ve duygusal değişiklikler geçireceğiniz gibi detaylı bilgiler veriyor, hem de doğuma kaç hafta kaldığını gösteriyor.

Doğuma geri sayım yapabileceğiniz uygulamanın forum özelliği ile dünyanın diğer ucunda bebek bekleyen insanlarla tanışabilir, endişe ve beklentileriniz paylaşabilirsiniz. Ayrıca uygulamayı günlük olarak kullanabilir, nasıl hissettiğinizi, fiziksel değişimlerinizi, kilo değişimlerini uygulamaya not alabilirsiniz.

Yine uygulama ile hamileyken karnınızın büyümesinin fotoğrafını çekebilir, bunları sevdiklerinizle paylaşabilir, daha sonra slayt haline getirebilirsiniz. Ayrıca doğum konusunda endişeliyseniz, bir çok bilgi edinebilir ve doğum videoları izleyebilirsiniz.

YORUMLAR